firma ekle iletişim
Gürgenci Suite Hotel 
AdresMuttalip Caddesi No:2 (Gazi Yakup Satar Caddesi)
Telefon

0 222 230 43 43

Faks231 20 19
E-postainfo@gurgenci.com

Eskişehir konukseverliğini Gürgenci Suite Hotel`de yaşayın...

Gürgenci Suite Hotel


Gürgenci Suite Hotel, Eskişehir`in merkezinde, alışveriş, eğlence ve ticaret merkezlerinin kesiştiği noktada yer alıyor. Otogar ve tren istasyonuna sadece 1 km, Organize Sanayi Bölgesine 7 km mesafe de yer alan Gürgenci Suite Hotel konumu itibariyle her yere yakın. Kentin son derece dinamik bir yapı arz eden sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamında şehir merkezinde olmanın avantajlarını yaşamak isteyenler, Gürgenci Suite Hotel`i tercih ediyorlar.

Özgün mimarisi ve oda kalitesiyle klasik şehir otelinden çok uzak bir anlayışa sahip olan Gürgenci Suite Hotel farklı bir konaklama tesisi. Odalar bir otel odasından çok bir evi, ya da Home Office i andırıyor. Evlerinden uzaktaki konuklarına ev konforu sunmayı amaçlayan otelin 50m2 büyüklüğünde; yatak odası, salon, açık mutfak, balkon, banyo-wc olarak tefriş edilmiş ve özenle dekore edilmiş odaları hakikaten de ev konforunu aratmayacak bir ortam sağlıyor. Otel Eskişehir`e iş amaçlı seyahat eden iş adamlarına ve şirket yöneticilerine hizmet verdiğinden odaların dekorasyonunda da bu tema üzerinde durulmuş. Odalarda 5-6 kişilik toplantılar yapmak mümkün olduğu gibi, çalışma masası ve kablosuz internet de konuklara rahat çalışabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca yaklaşık 400 TV ve radyo yayını ile adeta dünya odalara taşınmış gibi.

Otelimiz tüm dairelerinin; salonlarında: oturma grubu, televizyon, receiver, çalışma masası, direkt hatlı telefon; mutfaklarında: yemek masası, elektrikli ocak, aspiratör, kettle, mini buzdolabı ve mutfak ekipmanları; yatak odalarında: bir veya iki kişilik yataklar, tuvalet masası, gardırop, ambalajında tertemiz havlular ve terlikler; banyolarında: duş ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Sabah kahvaltısında konuklarına zengin açık büfe sunan otelimiz, kuru temizleme, yıkama ve park yeri hizmetlerinde de konuklarına yardımcı olmaktadır.

Gürgenci Suite Hotel`de hem günlük hem de uzun süreli konaklamalar yapmak mümkün ancak rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.
GOOGLE MAPS
Muttalip Caddesi No:2 (Gazi Yakup Satar Caddesi)
YORUMLAR
YORUM EKLE
gürgenci suit otel, gürgenci, gürgenci otel, gurgenci suite hotel, gurgenci otel, gurgenci hotel, gürgenci suit, hotel, otel, restaurant, restoran, konaklama, yıldız, butik otel, butik hotel, suit, merkez, kahvaltı, yemek, eskişehir, eskisehir, eskişehirde konaklama, eskisehirde konaklama, eskisehir otel, eskişehir otel, eskişehirde konaklama imkanları, eskişehirde konaklama hizmetleri, otel hizmetleri, resepsiyon, kat hizmetleri, kat hizmeti, eskişehir otel fiyatları, eskisehir otel fiyatları, otel fiyatları, konaklama fiyatları, rezervasyon, otel rezervasyonu, otelcilik, konaklama hizmeti veren pansiyonlar, pansiyonlar, pansiyon, lüks, lüks otel, sıcak su, wireless, housekeeping, eskişehir konaklama seçenekleri, eskisehir konaklama seçenekleri, eskişehirde kalacak yer, kalacak yer, yurt, şehir merkezinde otel, şehir merkezinde hotel, yakın otel, yakın oteller, ucuz otel, ucuz hotel, herşey dahil, herşey dahil otel, herşey dahil konaklama, osmangazi, tepebaşı, osmangazi otel, osmangazi oteller, tepebaşı oteller, eskişehir tepebaşı oteller, eskişehir tepebaşı hoteller, eskisehir tepebasi hotel, osmangazi eskisehir hotel, osmangazi eskişehir otel hotel

Sign By

Pergel Digital Media
© Tüm hakları saklıdır, Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
anasayfa sektörler foto galeri videolar etkinlikler blog
eskisehiryurtlar.com