firma ekle iletişim
Kocatepe Kahve Evi 
AdresSazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı / Eskişehir
Telefon

0 222 324 30 00

GOOGLE MAPS
Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı / Eskişehir
YORUMLAR
YORUM EKLE
fikret / 2016-04-30 02:07:47
çok güzel bir mekan
Aleyna beyaz / 2016-04-08 05:31:25
Gerçekten rezalet bi yer eskişehire gezi amacıyla gittik ve bütün gezimizi mahveden bi yer oldu çok pis masaları var çalışanlar özensiz yemek deseniz berbat ötesi bi hamburger söyledim eti kokuyor yanındaki patates kuş yemeği kadar konulmuş arkadaşıma gelen plastik şişedeki su resmen doldurmaydı şişe açılmış kapatılamamış ve çamurluydu.Hesabı öderken tek tek ödemek istedik aranızda halledin bize teker teker vermeyin diye sorun çıkardılar sonra paraların hesabını iki saat kendimiz yapmak zorunda kaldık.Keyifli günümü mahveden çok büyük bi etkendi parama gerçektende çok acıdım hala üzülüyorum.Gitmemenizi şiddetle öneriyorum
Hasan Yavuz / 2015-03-12 01:49:05
Rezalet işletilen bir yer. Siparişinizin gelmesi bir saati bulur, onda da yanlış sipariş getirirler. Muhattap bulamazsınız, çalışanların yüzleri mahkeme duvarı gibi. Gitmeyin, gidenleri de uyarın.
orhan yıldız / 2013-04-09 01:22:52
çok kötü işletiliyor.o kadar emek verilmiş bir yer için yazık.garsonlar müşteriye çok kötü davranıyor. işin başında yönetici konumunda muhattap yok veya var kaçıyor.adeta müşteri gelmesin diye çalıştırılıyor. hocamın emeklerine çok yazık.
saban safak / 2013-04-09 01:22:52
eskiden güzeldi diyebileceğim, dün itibariyle ben ve çevremdeki tüm müşterilerini yitirmiş mekan..

pis masalar, dün pişmiş ete sadece sos döküp servis etmeler, müşteriye gidip masa numaranıza bakın, bize söyleyin diyerek tüm berbat yemeğin üzerine bir de küstahça tavırlar..

eğer servis veremeyeceksen, masa sayını 2 katına çıkarma arkadaşım. yaz güzel, turlarla gelen müşteriyi "nasılsa bi kez yer, gider boşver olduğu kadar" kurnazlığı ile savuşturursun ama sonbaharda o masalara oturtacak yerli müşterin olmayacak.
mahir gün / 2010-11-08 16:15:40
öncelikle çok mütiş bir yerde iyi tasarlanmış bir binada. anlaşılan eskişehir halkının kalbini çalmış. ilginçtir il dışındanda çok sayıda kişi gelmekte. bu nedenle ciddi bir masa sayısı elde ediyorlar. ufak tefek (bence önemsenmeyecek) aksaklıklar olabilir çünkü çok müşterileri var. yemekleri ve içecekleri çok başarılı. hem yiyecek hem içecek grubunda çalışmak çok zor olmasına karşın bence iyi işletilmekte. personelinin ve işletmecilerinin güler yüzü o ufak tefek aksaklıkları unutturuyor. benden 10 puan..
uä?ur bulgur / 2013-04-09 01:22:52
14.8.2010'da iftardan önce oradaydık. önceden rezervasyon yaptırmıştık. ortam sakin gibiydi,ancak garsonlar bir kargaşa halindeydi, hızlı hızlı bir yerlere gidip geliyorlar, birbirlerine kızarak konuşuyorlardı. biz sipariş vereli 30 dk geçmişti, çoktan top patlamıştı. masada yiyecek olarak hiç birşey yoktu. garsona '' bari çorbayı getirin de çoçuklar içe dursun'' dedim. getire getire marketlerde satılan homojenize edilmemiş hazır çorbalardan getirmişler. neyse 'ya sabır' dedik. sipariş vereli 50 dk geçmişti ki artık denk getirebildiğim bir garsona siparişleri sordum. benden yeniden sipariş vermemi söyledi. 10 dk daha bekleriz sonra gideriz dedim. bana verilen cevap: ''yapılacak birşey yok'' neyse sipariş vereli 60 dakika geçmişti ve ne gelen ne giden vardı.ilgilenen de yoktu. daha da acıkmış bir şekilde oradan ayrıdık. eğer açsanız oraya gitmenizi önermem. adı üstünde ''kahve evi''.

Sign By

Pergel Digital Media
© Tüm hakları saklıdır, Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
anasayfa sektörler foto galeri videolar etkinlikler blog
eskisehiryurtlar.com