firma ekle iletişim
Pianalitik Dershanesi  
AdresYGS-LYS Şubesi : Atatürk Cad. No:74 SBS Şubesi : İstiklal Mah. Esen Sokak No:29 Eskişehir( YGS-LYS Şubesi : Stadyum Karşısı, Çağdaş Market ÜzeriSBS Şubesi : Tedaş Abone Servisi Karşısı )
Telefon

0 222 231 54 54

Faks230 09 76

Eskişehir Pianalitik Dershaneleri


Eskişehir Pianalitik Dershanelerinde öğrenciler ilk adımlarını Seviye Tespit sınavları ile atarlar. Geniş katılımlı STS ile öğrencilerimiz sınavlara hazırlanmaya başlamadan önceki seviyelerini görmeleri ve ne kadar çalışmaları gerektiği hakkında bilgi edinmelerini sağlar.

Sınıfların oluşturulması:
Eskişehir Pianalitik Dershaneleri’nde sınıflar homojen ve 15 kişliktir Dersler başlamadan önce Sınıf Belirleme Sınavları yapılır. Böylece öğrenci kendi anlama seviyesindekilerle birlikte ders görür. Her öğrenciye seviyesine göre ihtiyacı olan ders anlatılır. Böylece zaman en iyi şekilde kullanılmış ve başarıya ulaşılmış olur.

Sağlıklı ve etkin dersler:
Eskişehir Pianalitik Dershaneleri’nde dersler, sağlıklı ortamlarda işlenir. İyi yetişmiş, kendini sürekli yenileyen, üretken, özverili ve deneyimli öğretmenler, konuları "derste öğrenilir" kuralına göre anlatır. Her konu bol miktarda test sorusuyla pekiştirilir, sınavlarla ölçülür. Eksik konularını tamamlamaları için öğrencilere bir çok imkan sağlanır. Bunlar: bire bir özel etüt, genel tekrar etütleri, genel grup etütleri ve soru çözüm günleridir. Öğretmen kadrosunun çokluğu ve akşam 19:10'a kadar çalışılması etüt alamama ve soru çözümlerinde sıra olma gibi olumsuzlukarının önüne geçer.

Yakın ve sürekli ilgi:
Eskişehir Pianalitik Dershaneleri’nde en önemli konulardan biri devamsızlık takibidir. Devamsızlık ve geç gelmeler anında velilere bildirilir. Öğrencinin çalışma programı ve başarısı, hem dershane idaresi ve rehberlik servisi hem de danışman öğretmenlerce izlenir.

Dershane-Veli işbirliği:
Sınavlar sonunda, Sınav Sonuç Belgesi ve Ara Karne ile öğrencinin durumu analiz edilir. Her hafta düzenlenen veli toplantıları sayesinde velinin öğretim sürecine katılması sağlanır. Veliler öğrencinin başarı grafiği ile ilgili olarak sürekli bilgilendirilir ve başarı için ortak çaba harcanır.

YGS-LYS Şubesi
Atatürk Cad. No:74 (Stadyum Karşısı)
Tel :0 (222) 221 95 93

SBS Şubesi
İstiklal Mah. Esen Sokak No:29 (Tedaş Abone Servisi Karşısı)
Tel :0 (222) 233 02 33
GOOGLE MAPS
YGS-LYS Şubesi : Atatürk Cad. No:74 SBS Şubesi : İstiklal Mah. Esen Sokak No:29 Eskişehir
YORUMLAR
YORUM EKLE
canan taş / 2014-08-02 01:01:03
bu seneki fiyatlar ne kadar acaba birde indirim sınavı hangi tarıhte
muhsin dilbaz / 2013-04-09 01:22:52
değerli ã?ğrenciler,
hayata atılmada atacağınız adımlardan birisi de dershaneye başlamaktır. işte doğru karar verebileceğiz bir dershane:
dinamik, genç kadrosu, 16 kişilik sınıfları, kaliteli yayınlar,
doğru rehberlik.
bunlar sizi geleceğe daha güvenli hazırlayacaktır.
tüm öğrencilerimize tavsiyem pianalitik kurumlarıdır.
saygılarımla
muhsin dilbaz
pianalitik dershanesi, pianalitik dersanesi, öğretmen adayları için kurslar, hızlı okuma eğitimi, genel kültür, genel yetenek, eğitim bilimleri, eğitim, kurs, üniversite, açıköğretim, aöf, kpss, üds, ales, sınav, deneyimli öğretmenler, eskişehirde kurslar, eskişehir dershane, eskisehir kurs, eskisehir dershane, eskişehir kpss kursları, eskişehir açıköğretim kursları, eskisehir açıköğretim kursları, ingilizce kursu, eskişehir ingilizce kursları, yabancı dil kursları, eskişehir yabancı dil kursları, ucuz kpss kursları, eskişehirde ucuz kpss kursları, eskişehir kurs, hazırlık atlama kursları, akademi, öğretim, eğitmen, akademik, il geneli, ösym, puan sıralaması, deneme sınavı, deneme sınavları, türkiye geneli deneme sınavları, eskişehir dershane fiyatları, kpss hazırlık, hazırlık kitapları, eskişehir dersaneler, eskişehir dersaneleri, eskişehirdeki kurslar

Sign By

Pergel Digital Media
© Tüm hakları saklıdır, Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
anasayfa sektörler foto galeri videolar etkinlikler blog
eskisehiryurtlar.com